قوانین و مقررات سایت ویلاگیر

قوانین و مقررات سایت ویلاگیر

 

1. وب سایت ویلاگیر دات کام (vilagir.com)، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و عضویت و اطلاعات وارد شده توسط اعضاء که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود بدون اطلاع قبلی حذف یا مسدود خواهد شد. سایت ویلاگیر خود را موظف به توضیح علت این موارد نمی داند.

2. میزبان موظف است مجوزهای مربوطه از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، اداره اماکن، شهرداری و سایر مراجع قانونی را کسب و در معرض نمایش عموم قرار دهد.

3. اجاره به افراد مجرد ممنوع است. ارائه اصل سند شناسایی و محرمیت زوجین مطابق با مشخصات میهمان الزامی می باشد.

4. اماکن اقامتی درج شده در سایت ویلاگیر، جهت برگزاری مهمانی و جشن، مناسب نمی باشند. رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی و قوانین حاکم بر جامعه و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی توسط مسافر طی مدت اجاره الزامی است. مسافران لازم است که هنگام اقامت، نسبت به رعایت شئونات اسلامی و عرف جامعه روستائی (رعایت حجاب عرف منطقه، همراه نبردن حیوانات خانگی، کم کردن صدای موسیقی بخصوص در ساعات پایانی شب و …) متعهد باشد. میزبان باید قبل از رزرو، محدودیت‌های ذکر شده را به مسافر متذکر شود.

5. سایت ویلاگیر با اقامت شما در خانه های روستایی دارای مجوز خانه-مسافر از سازمان گردشگری و خرید محصولات سنتی و صنایع دستی، به افزایش درآمد خانواده‌های روستائی کمک می کند.

6. ساعت تخلیه و تحویل،‌ شرایط رزرو، میزان مبلغ بیعانه و نحوه ابطال رزرو (انصراف یا کنسلی) بصورت توافقی بین مسافر و میزبان می باشد و سایت ویلاگیر دخالتی در این توافق ندارد. (پیشنهاد می کنیم از اماکن که توسط نماینده هایی که اسامی و مشخصات آنها در سایت موجود است منتشر کرده اند رزرو نمایید. چون این افراد توسط ویلاگیر شناسایی شده اند)

7. درج قیمت واقعی الزامی است و اخذ هرگونه هزینه اضافه بر مبلغ درج شده در سایت ویلاگیر (و یا مبلغ توافق شده) توسط میزبان از مسافر تحت هر عنوان اعم از حق کمیسیون،‌ پورسانت،‌ حق دلالی و غیره، مجاز نمی باشد.

8. ورود حیوانات خانگی همراه مسافر به ملک مورد اجاره ممنوع می باشد مگر آنکه میزبان، مکانی مجزا و خارج از فضاهای مسکونی جهت نگهداری حیوانات خانگی در اختیار مسافر قرار دهد.

9. اجاره ویلا به خارجی ممنوع است. متقاضیان خارجی (افراد با ملیت غیر ایرانی) را به هتل ها و اماکن اقامتی رسمی و مورد تائید سازمان گردشگری راهنمائی نمائید و یا از اداره اماکن نیروی انتظامی در مورد اجاره به افراد خارجی کسب تکلیف نمائید.

10. سایت ویلاگیر مختار است هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

11. تلاش سایت ویلاگیر، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است و کاربران موظفند اطلاعات صحیح و واقعی درج نمایند.

12. اکثر مطالب و اطلاعات درج شده یا ویرایش شده توسط اعضاء در سایت ویلاگیر قبل از انتشار عمومی در وب سایت، باید توسط مدیر سایت ویلاگیر تائید شوند. اشخاص نباید مطالب نامناسب و اطلاعات اشتباه را بر روی این سایت قرار دهند.

13.قوانین و مقررات ممکن است بروز گردد لطفا قبل از هرگونه استفاده از سایت آن را مطالعه نمایید.

 

تماس برای رزرو